SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy Piotrkowskiej 21

NIP: 8471077578, REGON: 191648773

e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

Coaching to jedna z metod rozwoju. Można go wykorzystać zarówno w życiu zawodowym i biznesie - aby skutecznie prowadzić firmę, przygotować się do awansu czy zmiany pracy lub radzić sobie ze stresem, jak też w życiu codziennym - do budowania motywacji, do „ruszenia z miejsca”, do łatwiejszego podejmowania decyzji.

 

Jest kilka głównych przyczyn - dlaczego możesz mieć problemy z realizacją celów, planów i zamierzeń:

 

Twój cel jest zbyt ogólny, a przez to wydaje się trudny, demotywujący i nie wiadomo, jak się za niego zabrać

Masz przekonanie, że nie dasz rady, że inni radzą sobie lepiej, że brakuje Ci wytrwałości, że źle organizujesz swój czas …

Z Twojej perspektywy trudno jest znaleźć sposób, jak „ogarnąć” problem, nie widzisz innych możliwości, a dotychczasowe sposoby nie sprawdzają się.

Co da Ci coaching?

 

Podczas sesji pomogę Ci konkretnie nazwać Twoje cele i potrzeby oraz znaleźć przekonania, które Cię ograniczają. Będę wspierała Cię w stworzeniu bardziej obiektywnej perspektywy na sprawę, z którą przychodzisz – da Ci to możliwość rozwiązania podobnych problemów w przyszłości.

 

Coaching jest po, aby łatwiej było Ci ruszyć z miejsca, podjąć trafniejsze decyzje i osiągnąć rezultaty, które są dla Ciebie ważne.

 

To będą Twoje rozwiązania – ja nie będę narzucać Ci, co masz zrobić. Zobaczysz swój potencjał –swoje możliwości i zasoby, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję i działać. Trzeba tylko to znaleźć. Poznasz siebie i zobaczysz, jaką jesteś wartościową osobą.

 

Uwaga! Coaching nie jest terapią, mentoringiem, doradztwem, szkoleniem, treningiem, tutoringiem, mową motywacyjną. To są oddzielne metoda pracy.

 

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

Podczas pierwszej sesji wyjaśniam, czego możesz spodziewać się po coachingu. Masz okazję zastanowić się, czy to Ci odpowiada. Omawiamy obszary do pracy, określamy wzajemne oczekiwania oraz zasady naszej relacji – takie jak poufność czy otwartość.

 

Proces coachingowy to zwykle kilka (5–10) sesji trwających 1 godzinę, które odbywają się co 1 – 3 tygodnie. W czasie pandemii sesje prowadzę online (Skype, Messenger, Teams ew. inne) lub telefoniczne.

Przydatna wiedza

Czym jest coaching?

Sprawdź również:

Oferta: Coaching

Przydatna wiedza

Czym jest mastermind?

Zadzwoń

Napisz