SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy Piotrkowskiej 21

NIP: 8471077578, REGON: 191648773

e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

Pomagam przedsiębiorcom mieć więcej czasu, spokoju i równowagi w biznesie


Pracuję z właścicielami małych firm, osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerami i start-upami. Aby osiągnąć sukces nie wystarczy w niego wierzyć. Potrzeba klarownego celu, szerokiej perspektywy, wspierających przekonań i nawyków oraz działania. 

 

Mastermind jest po to, aby łatwiej rozwijać swój biznes.  Są to regularne spotkania w małej grupie (3 – 5) osób, aby dzielić się doświadczeniami, problemami i możliwymi rozwiązaniami. To też motywacja, aby rozwijać biznes.  Osoby w grupie są na podobnym etapie rozwoju swojej działalności, ale z różnych branż, co daje świeży pogląd na inny biznes i nikt dla nikogo nie jest konkurencją.


Każdy uczestnik przychodzi ze swoim celem biznesowym do pracy w grupie. Może to być omówienie pomysłu na nowy produkt lub usługę, rozwiązanie problemów współpracy z partnerem biznesowym, analiza nowego rynku/ grupy docelowej, pozyskanie klientów, nowe możliwości po pandemii…

Podczas spotkań rozmawiamy o produktach, o strategii, o planach, o klientach, o konkurencji, o swoich obawach i ograniczeniach. Dlatego umawiamy się na zachowanie poufności. Każdy bierze odpowiedzialność za to co mówi i jakich informacji udziela. Każdy też zobowiązuje się, żeby nie rozmawiać z innymi osobami o tym, co dzieje się w grupie.


Grupa mastermind  to odpowiedź na tzw. samotność przedsiębiorcy. W małych biznesach właściciel ma często wrażenie, że ze wszystkimi problemami jest sam W grupie mastermind każdy ma inne doświadczenia, inną historię, więc problemy, z którymi mierzysz się, dla drugiego przedsiębiorcy mogą okazać się proste i dostaniesz od niego gotowe rozwiązanie.

 

 

Korzyści:

 

Dostaniesz praktyczne wsparcie w prowadzeniu biznesu. Na spotkaniach szukamy realnych rozwiązań dla Twojej firmy. Myślimy rozwiązaniami a nie barierami.

Przetestujesz swoje pomysły na prowadzenie biznesu. Uzyskasz konkretne propozycje i doświadczenie innych, dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze.

Zbudujesz motywację do realizacji swoich celów.

​​​​​​​ Otrzymasz nową perspektywę „z lotu ptaka” na Twój biznes i szanse. 

​​​​​​​ Będziesz w małej, kameralnej grupie max 5 osobowej – w atmosferze poufności.

 

 

Jak to wygląda?

 

​​​​​​​ 8 spotkań on-line po 90 minut, w stałej grupie przedsiębiorców, podczas których uczestnicy mastermind pomogą Ci przeanalizować wyzwania i rozwiązania w Twoim biznesie. 

​​​​​​​ Zespół ludzi doświadczonych w biznesie, z różnych branż  –  atmosfera współpracy i zaangażowanie, bez konkurowania (brak kolizji w biznesie).

​​​​​​​ Spotkania moderowane - aby każdy miał tyle samo czasu, co pozostali na omówienie swojego tematu i dostał najlepsze możliwe wsparcie.

​​​​​​​ Spotkania w stałym dniu tygodnia i o stałej godzinie, dzięki czemu łatwiej zaplanujesz czas.

 

 

Jeżeli masz wątpliwości, czy temat który Cię nurtuje jest obszarem, nad którym możemy pracować - po prostu napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy umówić się na pierwszą bezpłatną rozmowę, w której zdecydujesz, czy chcesz podjąć pracę akurat ze mną.

Zadzwoń

Napisz

Analiza biznesu w grupach rozwojowych

Mastermind

Proponuję również:

Rekrutacje

Wsparcie HR

Employer branding

DISC D3