SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Królowej Jadwigi 137D/3, NIP: 8471077578, REGON: 191648773, adres e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. kontaktowy: +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: ColinMedia.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

"To była dobra decyzja. Coaching z Anią zmienił mój sposób myślenia. Spojrzałem na wiele spraw w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiłem. Dzięki pomocy Ani odkryłem blokady, które miałem w głowie i zmieniłem swoje podejście do życia i do pracy. Gdy teraz widzę pozytywne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu to nie mogę uwierzyć, że w ciągu 3 miesięcy możliwa była taka zmiana. Polecam sesje u Ani."


Rafał

Właściciel firmy

 

 

 

"Korzystałam z 12 sesji coachingowych u Ani i jestem bardzo zadowolona. Te sesje dały mi nowe spojrzenie na mnie i na moją pracę. Dały mi też większe poczucie swojej wartości oraz sprawczości. Bardzo dziękuję!"


Mariola

Rysownik

 

 


"Ania pomogła mi ogarnąć moje wartości, za czym chcę podążać, jak to zaplanować, jak się motywować kiedy przychodzi frustracja i zniechęcenie. Pomogła mi na nowo uwierzyć w moje możliwości i lepiej określić siebie. Zrozumiałam proces planowania i zobaczyłam jak jest ważny w docieraniu do celu."


Krystyna

Grafik projektant

 

 


"Pani Anna Bartoszewicz-Pajka jest świetnym coachem. Pomogła mi wyodrębnić i nazwać kwestie, nad którymi potrzebowałam i chciałam popracować oraz pomogła mi szczegółowo zająć się każdym zagadnieniem. Dzięki sesjom coachingowym Pani Anny bardziej rozumiem siebie, swoje potrzeby, a co za tym idzie cele, do których osiągnięcia dążę."


Dorota

Studentka Psychologii Zdrowia

 

 


"Po spotkaniach zmieniłem podejście do prawdziwych Coachów. Mega dobrze nam się współpracowało. Miła rozmowa oraz efekty pokazały że Pani Anna to coach przez duże C. Wiele się zmieniło w moim życiu ma lepsze. Polecam współpracę."


Marek

"Jestem zaskoczona efektami, które osiągnęłam dzięki Ani. Wymagało to, abym wyszła ze swojej strefy komfortu, ale Ania mnie wspierała i czasem prowadziła jak dziecko za rękę. Bywało cięzko, ale warto. Polecam sesje z Anią Pajką."


Dominika

Project Manager

 

 


"Polecam panią Anię. Uważam, że pani Ania jest osobą kompetentną, otwartą i wrażliwą na potrzeby klientów. Od ponad 3 miesięcy uczęszczam do pani Ani na sesje coachingu. W tym czasie zacząłem podejmować świadomy rozwój w moim życiu zawodowym, w skutek czego jestem bardziej zmotywowany i potrafię bardziej cieszyć się moją pracą. Ponadto jestem bardziej otwarty na zmiany i na poszukiwanie nowych możliwości. W mojej ocenie sesje coachingu u pani Ani były ogromną inspiracją i pomocą w moim rozwoju. Serdecznie polecam!"


Tomasz

Programista

 

 


"Dzięki zajęciom u tak dobrego coacha jakim jest p. Ania moje życie zaczyna rozkwitać na nowo. Uwierzyłam w siebie, poczułam swoją wartość a także dostrzegłam swój wewnętrzny potencjał. Spotkania z p. Anią były dla mnie czymś wyjątkowym. Podejście, atmosfera i sama osobowość coacha pozwoliły mi na swobodną niczym nie skrepowaną przygodę. Dziękuję pani Ani z całego serca."


Agnieszka

Technik ekonomista

 

 


"Jestem bardzo zadowolona z coachingu u p. Ani. Mogę powiedzieć, że dostałam nowe życie. Spojrzałam na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Jestem silniejsza i wolna od myślenia o sobie, że nic nie jestem warta i nic mi się nie udaje. Dziękuję Pani Aniu!"


Aneta

Kierownik 

Zadzwoń

Napisz

Sprawdź, co mówią o współpracy ze mną

Referencje klientów

Sprawdź również:

Oferta

Kim jestem

Cennik