SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy Piotrkowskiej 21

NIP: 8471077578, REGON: 191648773

e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

Zadzwoń

Napisz

Rzeczy, które warto (natychmiast) zrobić

To nie jest kompletna lista. Dopisz swoje pomysły albo zmodyfikuj moje propozycje. Im bardziej ta lista będzie Twoja, tym łatwiej to zrealizujesz. Pamiętaj: małymi krokami.

 

  1. Stań oko w oko ze swoim życiem – ze świadomością, że masz na nie wpływ. Zastanów się: kim jesteś, kim chcesz być, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie w przyszłości, co możesz zrobić. Pomyśl, czego potrzebujesz, żeby być gotowym do zmiany? Po czym poznasz, że chcesz zmiany? Zatrzymaj potok myśli. Każdą odpowiedź zapisz i powiedz ją głośno.
  2. Znajdź przekonania o sobie i świecie, które będą Cię wspierać, dawać energie i motywować.
  3. Daj sobie prawo do błędów i doświadczania. Wybacz sobie błędy z przeszłości. Tylko Ty możesz to zrobić. Zapisz to, co Ci się udało. To, co Ci się nie udało analizowałeś już setki razy. Teraz popatrz na to z innej strony: czego się dzięki tym doświadczeniom nauczyłeś, co zyskałeś?
  4. Spotykaj się z ludźmi, którym na Tobie zależy: przy których ładujesz baterie, w towarzystwie których rozkwitasz i na których możesz liczyć. Maria Robinson powiedziała: „Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie”.
  5. Każdego dnia zatrzymaj na chwilę swojego autopilota. Podaruj sobie chwile „sam na sam” – na wdzięczność, na dobre słowo dla siebie, na jakąś przyjemność.
  6. Uśmiechaj się. To nie czary-mary. To mocne narzędzie, aby mieć satysfakcję w życiu, radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

 

Dopisz do listy, to co teraz przyszło Ci do głowy - aby zadbać o TWOJĄ satysfakcję z życie. Zwróć uwagę, czy nie jest to toksyczne dla innych. Wtedy stosuj w dużych dawkach :)

 

 

23 września 2020

WYŚLIJ CV