SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy Piotrkowskiej 21

NIP: 8471077578, REGON: 191648773

e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

Zadzwoń

Napisz

Wyślij swoje CV

Szukam pracy

Proponuję również:

Coaching dla przedsiębiorców

Coaching personalny

Coaching kariery

DISC D3

Cennik

Jeżeli aplikujesz w związku z opublikowaną ofertą pracy - wpisz numer tej oferty:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Region:

Branża:

Poziom stanowiska:

Załącz plik CV (w formacie *pdf lub *doc - max 2 MB)

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Personal Talent Anna Bartoszewicz - Pajka z siedzibą w Gdańsku, NIP: 847 - 107 - 75 - 78, zwana dalej „Administratorem”. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych. Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym bierzesz udział, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie osobnej zgody również na czas trwania przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące, a w razie wycofania zgody nie dłużej niż do dnia poinformowania administratora o tym fakcie.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach (włączając fotografię zamieszczoną w tych dokumentach), w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę, aby odbiorcami moich danych osobowych byli także upoważnieni pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące (w tym firmy, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji).

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach (włączając fotografię zamieszczoną w tych dokumentach), w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam zgodę, aby odbiorcami moich danych osobowych byli także upoważnieni pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące (w tym firmy, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Personal Talent Anna Bartoszewicz - Pajka i kontaktowanie się ze mną w formie email/sms/mms.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Personal Talent Anna Bartoszewicz - Pajka i kontaktowanie się ze mną telefonicznie.

Wyślij
Wyślij
Twoje CV zostało wysłane - dziękuję.
Wypełnić proszę wymagane pola