SPRAWDŹ NA:

Zapraszam

do kontaktu

Zapraszam do kontaktu

+48 510 983 400

kontakt@personaltalent.pl

Personal Talent Anna Bartoszewicz-Pajka z siedzibą w Gdańsku, przy Piotrkowskiej 21

NIP: 8471077578, REGON: 191648773

e-mail: kontakt@personaltalent.pl, tel. +48 510 983 400

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Consulting: Adam Plutowski

Jesteś jedyną osobą na świecie,

która może wykorzystać swój potencjał

 

~ Zig Ziglar

Zadzwoń

Napisz

Zadzwoń

Napisz

Zarządzanie najlepszymi specjalistami w firmie

Wsparcie HR

Proponuję również:

Mastermind

Rekrutacje

Employer branding

DISC D3

Pomagam utrzymać w firmie dobrych specjalistów


Świadome zarządzanie ludźmi w małych i średnich firmach ma coraz większe znaczenie. W wyniku pandemii zmienił się rynek pracy, strategie i plany, a także pojawiły się nowe wyzwania związane z kondycją psychiczno - emocjonalno - fizyczną pracowników. Firma będzie rozwijać się, gdy „na pokładzie” będą zaangażowani i zmotywowani ludzie. 


Dlatego pomagam małym firmom wspierać pracowników, aby dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu, mogły rozwijać się w biznesie. 

 

 

Candidate experience - doświadczenia kandydata z rekrutacji


Dla małych i średnich firm, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów na działania public relations (PR), jest to ważny punkt w obniżaniu kosztów. Dlatego podczas rekrutacji planuję proces w taki sposób, aby kandydat miał dobre doświadczenia związane z firmą jako potencjalnym pracodawcą. Zarówno osoba, która nie została zatrudniona, jak i przyszły pracownik w ten sposób zbudują pierwsze wrażenie i opinię o firmie. 

Onboarding - wdrożenie nowego pracownika


Pomagam małym i średnim firmom, aby proces onboardingu działał jak inwestycja na przyszłość – miał wpływ na zatrzymanie specjalistów, zwiększył zaangażowanie i satysfakcję z wykonywanej pracy. To niby oczywiste, a jednak wciąż mało doceniane. 


Instrukcje, procedury i szkolenie BHP na początku są ważne, ale nowy pracownik to nie tylko stanowisko, ale przede wszystkim człowiek. Potrzebuje poczuć się bezpiecznie, być dobre poinformowany i mieć możliwość nawiązania relacji. 

 

 

Employee experience - doświadczenia pracownika z pracy w firmie


Wspieram małe i średnie firmy, aby świadomie budowały zaangażowanie pracowników, komunikację, benefity, warunki pracy, sposób rozwiązywania konfliktów, szkolenia itp. itd. Wszystko to, co pracownik od firmy otrzymuje, przekłada się na jego doświadczenia i opinię o pracodawcy. To bardzo szeroki obszar, który można rozbijać na wiele mniejszych. Pracownik to najbardziej wiarygodny rzecznik prasowy firmy: podczas rozmów ze znajomymi i w mediach społecznościowych. To też promocja firmy, jej produktów, usług i oferty rekrutacyjnej.